Hluboká nad Vltavou láká k bydlení i „obyčejné“ lidi
Zvolte si typ nemovitosti

 

Hluboká nad Vltavou láká k bydlení i „obyčejné“ lidi

Hluboká nad Vltavou je královské město s pohádkovým zámkem je v mysli mnoha obyvatel jihočeského regionu zapsáno jako dražší bydlení jen pro vyvolené, podnikatele, případně pro starousedlíky. Kolují zvěsti, že nemovitosti (je jedno, jestli rodinné domy či byty) jsou zde drahé, pozemky tady nejsou a život tu je celkově „drahý“. Nenechte se však ovlivnit, Hluboká nad Vltavou má rozhodně co nabídnout. A to nejen nové rodinné domy k bydlení, ale i bohatý osobní život a velké zázemí.

Hluboká není jen zámek

Celé městečko Hluboká nad Vltavou se rozkládá do všech stran směrem od zámku a je i na pravé břehu Vltavy, kde se nachází Zámostí. Dnešní Hluboká nad Vltavou vznikla spojením kdysi jen Hluboké, Podskalí a Humrů. V části Zámostí je pod kolejemi nová výstavba rodinných domů a také jsou zde zastávky MHD, autobusu a vlakové spojení s Českými Budějovicemi. Na druhém levém břehu se nachází nejen koupaliště, které je skvěle vybaveno včetně tobogánu a dalších venkovních aktivit. Koupaliště naleznete poblíž vyústění cyklotrasy č. 12 z Č. Budějovic na Hlubokou. A kdo se nerad koupe může popojít jen o kousek dál do přístavu nebo na dětské hřiště s lanovým parkem, případně vyzkoušet úvodní hodinu golfu.

Malebné náměstí, na které se musíme kousek vyšplhat nás odmění pohledem na krásný novogotický kostel, který zde dominuje. V případě cesty na zámek se pozorně rozhlížejte, při dobré viditelnosti uvidíte Kleť a celou českobudějovickou pánev jako na dlani. Zámek včetně zahrady je sám o sobě skvostem, ale ráno, než přijedou turisté nebo v podvečer, než se areál uzavře, jej můžete navštívit jako obyvatel Hluboké bez všudy přítomných cizinců. Z náměstí doleva se pak nachází občanská vybavenost jako je radnice, kino, školka a škola. Samozřejmostí jsou zde velké možnosti nakupování, jak v malém lokálním, tak větším obchodě. Restaurací pro bohatý noční život zde najdete také hodně a komu to nestačí může se vlakem nebo autobusem lehce dostat do centra ČB.

Souzněte s přírodou na Hluboké

Směrem na Týn nad Vltavou se nachází jedna z nových lokalit, kde se připravuje nová výstavba rodinných domů, byť na první pohled mohou vypadat vzhledem k centru obce odstrčeně, ale zdání klame. Hned na druhé straně hlavní cesty se nachází již výše zmiňovaná škola a školka, a do centra je to rychlým krokem ani ne 10 minut.

Hluboká nad Vltavou má lidem hodně co nabídnout, ať už z kultury, občanské vybavenosti nebo ze vzdělání, tak i místa pro klidné bydlení. Prostory určené pro další výstavbu rodinných domů na Hluboké nad Vltavou mohou nadcházejícím obyvatelům slíbit blízký kontakt s přírodou (krásný zámecký park, rybníky, řeku a nedalekou oboru) a pohodlný rodinný život (dostatek hřišť a vyžití pro rodiny s dětmi).

Krásné rodinné domy nejen na Hluboké nad Vltavou

Prodej samostatného rodinného domu 5+1 s garáží a zahradou o rozloze 544 m2 v Hluboké nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou, Janáčkova
Prodej samostatného rodinného domu 5+1 s garáží a zahradou o rozloze 544 m2 v Hluboké nad Vltavou
Detail nemovitosti6 960 000 Kč

RD Včelná u Českých Budějovic

Včelná, Witthanova
RD Včelná u Českých Budějovic
Volné od: 5.4.2019
Detail nemovitosti4 700 000 Kč

Prodej rodinného domu 10+2 s garáží pro 2 auta a zahradou v klidné lokalitě v Hluboké nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou, Sukova
Prodej rodinného domu 10+2 s garáží pro 2 auta a zahradou v klidné lokalitě v Hluboké nad Vltavou
Volné od: 1.1.2020
Detail nemovitosti15 303 735 Kč

Prodej rodinného domu 5+1 s garáží v Hluboké nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou, Dvořákova
Prodej rodinného domu 5+1 s garáží v Hluboké nad Vltavou
Volné od: 1.1.2020
Detail nemovitosti6 472 560 Kč

Prodej rodinného domu 5+1 v Hluboké nad Vltavou s garáží a podkrovím

Hluboká nad Vltavou, Dvořákova
Prodej rodinného domu 5+1 v Hluboké nad Vltavou s garáží a podkrovím
Volné od: 1.8.2019
Detail nemovitosti6 419 900 Kč

Koupíme činžovní dům České Budějovice a okolí do 100 km

České Budějovice
Pro naši společnost hledáme činžovní dům českokrumlovsko a českobudějovicko. Prosím nabídněte.
Detail nemovitosti10 000 000 Kč
Zpět na Aktuality