Zvolte si typ nemovitosti

Prodej rodinných domů na Hluboké nad Vltavou

Lokalita Hluboké nad Vltavou je známá spíše turistů a možná, že málokdo by čekal, že se zde dá spokojeně bydlet, v klidu a pohodě. Rodinné domy teď vznikají v ulicích Janáčkova, Dvořákova, Sukova. A lákají k bydlení nejen umístěním, ale i vybavením domů či zahradou.

V předcházejícím článku jsme psali o samotných výhodách bydlení na Hluboké a pokud chcete vědět více, tak si přečtěte článek „Hluboká nad Vltavou láká k bydlení i „obyčejné“ lidi.“ V tomto našem článku se dozvíte základní informace, výhody a nevýhody bydlení na Hluboké nad Vltavou.

20 rodinných domů pro Vaše bydlení

Rodinné domy jsou v různých dispozicích od 4+1 až po 10+2 (dvougenerační typ). Obytné plochy začínají na 198 m2 a největší je pak 675 m2. Ke každému domu patří samozřejmě zahrada, která nabízí prostor jak pro zahradu, tak pro relaxaci. U menších rodinných domů je k dispozici menší zahrada, která má 153 m2 a je velmi časově nenáročná, přesto vás nepřipraví o příjemné posezení v klidu a přírodě. Vášniví zahradníci a kutilové ocení zahrady větší, a to až do velikosti 1013 m2. Na takto velkou zahradu již můžete umístit zahradní domek, koupací jezírko, skleník nebo velké hrací prvky pro děti či pergolu pro posezení s přáteli.

Bezstarostné pohodlí

Jako příklad uveďme rodinný dům 4+1 s garáží a zahradou v ulici Dvořákova. Jeho obytná plocha je 199 m2 a jeho součástí je garáž s elektrickými vraty pro osobní automobil a upravená zahrada o rozloze 539 m2, kterou jde krásně využít pro velký bazén, zahradní domek, hřiště pro děti nebo pergolu na posezení s přáteli. Samotný rodinný dům je členěn do dvou pater, takže je ideální pro každého. Pro mladý pár, který má rád soukromí, velkou rodinu s dětmi nebo lze využít jako dvougenerační bydlení. Vytápění je řešeno samostatným plynovým kotlem, který ušetří starosti s topením v zimních měsících. Voda je řešena napojením na vodovodní řad a odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace. Celý pozemek pořídíte již oplocený, což vám zajistí maximální možné soukromí.

Ideální prostředí pro Váš nový život

Co jistě oceníte je lokalita rodinného domu. Dům stojí na okraji Hluboké nad Vltavou ve velmi klidné části v ulici Dvořákova, jak jsme zmínili výše. Místo je stranou od turistického ruchu celého města v docházkové vzdálenosti luk a lesů s nádherným výhledem do krajiny neposkvrněné člověkem. Lehkou chůzí dojdete za půl hodiny na státní zámek Hluboká, který tvoří dominantu celého města. Dům stojí 500 m od vlakového nádraží, takže ani bez auta nejste izolováni od okolních měst. Hluk vlaků Vás ale v noci rozhodně rušit nebude. Hluboká nad Vltavou je velmi vyhledávaná lokalita k bydlení, proto zde moc příležitostí ke koupi nemovitosti není. Tuto nemovitost naleznete pouze u nás a tak neváhejte a pořiďte si tyto rodinné domy mezi prvními. Dlouho se totiž v nabídce neohřejí! Dům lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým vám rádi pomůžeme. Měsíční splátka se může pohybovat již od 17.000 Kč. Srdečně vás zveme na prohlídku, kterou si můžete rezervovat na tel. čísle 774 333 304 a nebo emailu: josef.bukovsky@seznam.cz či našich www stránkách.

Měnitelné parametry pro 20 RD:

Samotné dispozice rodinných domů: 4+1, 5+1, 6+1, 10+2.

Aktuální volné rodinné domy k prodeji:

Prodej novostavby bytu 4 + kk v dvojdomku v žádané čtvrti na Kodetce - Hlincova Hora

Prodej novostavby bytu 4 + kk v dvojdomku na Kodetce - Hlincova Hora
Detail nemovitosti5 900 000 ,- za nemovitost

Prodej samostatného rodinného domu 5+1 s garáží a zahradou o rozloze 544 m2 v Hluboké nad Vltavou

Prodej samostatného rodinného domu 5+1 s garáží a zahradou o rozloze 544 m2 v Hluboké nad Vltavou
Detail nemovitosti6 350 000 ,- za nemovitost

Prodej bytu 3+1 po rekonstrukci, 114m2 v Českých Budějovicích se zahradou a dvěma balkony

Prodej bytu 3+1 po rekonstrukci, 114m2 v Českých Budějovicích se zahradou a dvěma balkony
Detail nemovitosti4 650 000 ,- za nemovitost

Prodej samostatného rodinného domu 5+1 s garáží a zahradou o rozloze 539 m2 v Hluboké nad Vltavou

Prodej samostatného rodinného domu 5+1 s garáží a zahradou o rozloze 539 m2 v Hluboké nad Vltavou
Volné od: 1.8.2019
Detail nemovitosti5 300 000 ,- za nemovitost

RD Včelná u Českých Budějovic

RD Včelná u Českých Budějovic
Volné od: 5.4.2019
Detail nemovitosti4 650 000 ,- za nemovitost

Prodej rodinného domu 4+1 s garáží a zahradou v klidné lokalitě v Hluboké nad Vltavou

Prodej rodinného domu 4+1 s garáží a zahradou v klidné lokalitě v Hluboké nad Vltavou
Volné od: 1.8.2019
Detail nemovitosti4 900 000 ,- za nemovitost

Rodinný dům 4+1 na prodej v Hluboké nad Vltavou

Prodej rodinného domu 4+1 s garáží v Hluboké nad Vltavou
Volné od: 6.8.2019
Detail nemovitosti4 990 000 ,- za nemovitost

Prodáme novostavbu RD Homole České Budějovice v ulici Polní o velikosti 211 m2

Prodáme rodinný dům 5+KK v Homolích v ulici Polní.
Detail nemovitosti6 500 000 ,- za nemovitost
Zpět na Aktuality